VVV reklaam super otsing
Login (logimata)
Navi
10 populaarsemat
10 viimast uuendust
booruWebCam 2.00
VLC 2.2.6
Media Player Classic Home Cinema 1.7.13
Mozilla Firefox 54.0.2
7-Zip 16.04
MediaInfo 0.7.97
Notepad++ 7.4.2
HWiNFO32/64 5.44
PHP 7.0.8
GnuCash 2.6.11
kulus 0.56612205505371 sekundit
külastusi lehele 3718726
lehel on 4 külastajat
Teade
We have detected you don't accept estonian language, but this page is currently available only in estonian. However, we are hoping to publish english page evetually as well and will be glad to see you back then.
If you do actually accept estonian language [et], please set your browser settings accordingly and this message will not be presented to you again.
? Programm

War Rock 1

Tootja: K2 Network
Koduleht: http://warrock.nexoneu.com
Kasutajate hinnang: 3.1429
Uuendatud: 15:36 18.02.07
Lisatud: 00:00 00.00.00

Kategooriates:
Platvormi järgi: Windows 2000, Windows ME, Windows XP

Seotud programmid: Battlefield Heroes

Probleeme: 4/4 (vaata probleeme / vajan abi)

Sõjamäng võrgus. Lisaks jalgsi liikumisele saab sõita ja sõdida erinevate masinatega (Battlefieldi sarnane).

programmi pilt
? Kommentaarid ... - ... 11-st
14:26 22.07.06 Testimise tulemused: (siim)

x64 operatsioonisüsteemides ei saa paigaldada, aga ta polegi ametlikult neil toetatud.

Testisin siis Windows XP Professionalil. Paigaldus läks libedalt, kuid see oli ka kõik. Peale mängus mänguserverisse ühendumist tuli veateade, et kontot ei saadud uuendada ja mäng jooksis kokku (error reporting ja kõik). Teisel katsel sain isegi serverisse, kuid üritades mänguga ühineda tuli veateade, et punkbuster kick-s mu (insufficent O/S rights) ja mäng jooksis taas kokku (error reporting ja kõik). Seega mängida ei õnnestunudki!

Kuna mängida ei saanud, otsustasin mängu eemaldada, kuid: mäng ei olnud enda viiteid stardimenüüsse pannud (ainult käivitamise ikoon töölaual). Võtsin siis "Add or Remove Programs" lahti ja seal teda ka ei olnud! Mängu kataloogis oli siiski fail "uninstall.exe", kuid selle käivitamisel sain taas veateate: "Uninstall WarRock" "Can not found uninstall file!" (huvitav, mida see peaks tähendama???).

Kokkuvõttes ei soovita ma seda programmi, sest ta on veel väga bugine (iga viga põhjustab mängu kokku jooksmise ja vigu on palju) ja puudub eemaldamisprogramm!

Jutt siis versioonist 3 (Open Beta).

02:20 23.07.06 (mikk)
Ma ei saa aru, kuidas siimul alati õnnestub igasuguseid hädasid tekitada programmidega, mis mul normaalselt töötavad.
War Rock on praegu beta, seega on arusaadav, kui vahest veateateid näed, või üldse kokku jookseb (mul on seda seni juhtunud 2 korda, muidu töötab täitsa normaalselt).
Vaatasin üle, et mul on stardimenüüs eemaldamisprogramm olemas. Võib-olla vajab War Rock paigaldamise ajal administraatori õigueid ja see võib üks siimu probleemide põhjuseid olla.

Kokkuvõtteks:
1)Kui paigaldad beta või alpha versiooni mingist programmist, siis ole valmis, et võib tekkida probleme ja kõik ei pruugi veel päris töökorras olla. (beta ja alpha versioonid ongi üldiselt mõeldud testimiseks, mitte reaalseks kasutamiseks)
2)Kui mingi programmiga on probleeme, siis ei ole mõtet seda kohe maha tegema hakata, vaid võtta ühendust programmi autoritega ja selgitada tekkinud probleeme. Nii saavad nemad õpetada, kuidas tekkinud probleemidest lahti saada või nad parandavad vead ära, mis probleeme põhjustasid ja lasevad välja programmi uue parandatud veriooni. Beta ja alpha versioonide mõte ongi, et kasutajad(testijad) leivad vigu, annavad nendest teada ja autorid parandavad need ära.
23:16 24.07.06 Ühendus autoritega (siim)
Kõige tipmine asi on siinjuures see, et saatsin neile vearaporti nende bugidega nii nagu nad registreerimisel saadetud kirjas palusid, kuid see tuli mulle tagasi (k2warrock serverist) teatega, et vastuvõtjat (bugs@k2warrock.com) ei eksisteeri.

Ma olen viimasel ajal üsna aktiivne programmide betaversioonide testija ja tegelen ka aktiivselt tagasiside saatmisega. Antud juhul ei olnud see võimalik, mistõttu leidsin paremaks hoiatada teisi kasutajaid. Kui progamm korda saab, siis saab ka hoiatust vastavalt korrastada/eemaldada.

Ma ise olen ka seda meelt, et administraatorina arvutit kasutades probleeme nii palju ei oleks, kuid samas ei ole ka programmi nõuete juures märkust, et saab ainult administraatorina edukalt paigaldada või mängida (viimane on muidugi vastuolus igasuguste arvuti turvanõuetega). Kirjas on küll, et kui punkbusteri veateade tuleb, et siis pange oma antiviirused, tulemüürid ja muud kaitsvad programmid kinni ja proovige uuesti (aga ka see pole just hea lahendus, kui sa virtuaalmasinas just ei istu). Samas on loomulik eeldada, et paigaldusprogramm vigadele ikkagi reageerib, samuti ei tohiks iga veateade programmi kokku jooksutada. Positiivse külje pealt mainiks, et programm end registrisse ei lisanud, otsingu peale tulid välja vaid DirectInput registreerumised.
10:16 31.07.06 aidake (mälumäng)
ma tegin endale kasutaja ja hotis näitab et kasutaja on tehtud aga ma ei saa sisse logida kuigi ma kirjutasin õigesti ja vaatasin hotist järele ja tähe suurus oli õige kõik olimõiga afga sissse ma ei saand milles asi.
18:49 31.07.06 registreerimine (siim)
Serverite suure koormuse tõttu oli neil hiljuti (ja võib-olla on ka praegu) probleeme registreerumisega (asjakohane postitus foorumis).

Mida nad soovitavad on järgmised tegevused:
1. Proovige uusti sills logida warrock.net-i oma parooli ja kasutajanimega.
2. Kui saad logida sisse, paluda saata kinnituskiri uuesti ("resend verification email.")
3. Kui sisse logida ei saa, siis uuesti registreerida.
13:14 07.08.07 (madis17)
mul ei läinud tööle istallisin ära ja peale seda tuleb mull kui hakkan mängima kast dream exccution cannot get a files [vs.zip] mida teha ma tahaks mängida kuidas ma saan mängida War Rock
15:23 07.08.07 (madis17)
kuidas rekisteeruda War Rock palun
21:58 07.08.07 registreerimine (mikk)
Lähed War Rocki kodulehele, seal on üleval vasakus nurgas nupp "register now" ja vajutad sinna nupule. Siis näidatakse maailmakaarti toetatud regioonidega, kus tuleb vajutada nupule "continue to registration" (iga kord seda ei näidata). Edasi loed läbi 2 litsentsilepingut ja vajutad mõlema puhul nupule "i agree". Edasi täidad vajalikud väljad ja vajutad nupule "register". Siis peaks sulle saadetama e-mailile kiri, kus on link, mille abil saad oma konto aktiveerida.
15:32 01.04.08 (eku07)
ma ei saa selles mängus kasutajat tehtud!!!! kõik on õieti ja üles lÖÖB NAGU MINGI LOLLAKAS AINULT Password must contain a number. MIS MA TEGEMA PEAN ET MA OMA KASUTAJA TEHTUD SAAN VÕI KUI EI SAA KAS KEEGI SAAB MULLE KASUTAJA TEHA !!!??? PLS AIDAKE!!!!!!
03:43 20.04.08 Pointless (vazar)
1# Ootame 30 min et asi alla tõmbaks...
2# Installime 15 min mis ajast mängud AINULT PILTIDEST KOOSNEVAD??!!
3# updateme 4 min :(
4# proovime mängida - KRT regada vaja
5# regame 10 min (nimi ei sobi, nick ei sobi, parool ei sobi, kontrollpilt on vale... jne)
6# ok saame regatud lõpuks ja proovime mängida, sisse saame logida mängus, näeme servereid proovime connectida aga jah END TASK ja ERROR REPORT. Proovime siis "compatibility"-ga Paneme xp SP2. tulemuseks täpselt sama! proovime veel igate sadat pidi ja kokku võtteks
proovitud saime ka veel punkbusteri update kuid ikkagi ei mingit tulemust
7# Uninstall..

Tulemus: 0
Raisatud aeg: poolteist tundi!

minu OS: Windows Vista Ultimate x64
Kõik teised programmid töötavad laitmatult!
22:16 22.12.09 (madis200)
väga hea mäng on ma ise seal lv 50
Toeta VVV'd
Kui Teil on võimalust VVV-le abiks olla või VVVd toetada, siis palun võtke meiega ühendust.
VVV sõbrad
Akkru.ee - mitte ainult ajaviide
Pingviini Web
Soovid saada sõbraks? Võta ühendust!
10 kommenteerituimat
avast! Free Antivirus 8
GunZ The Duel 1.5
VabaVaraVeeb 0.110.06
PhotoFiltre 6.5.3
WinMX 3.54 beta 4
DAEMON Tools Lite 4.30.0
GIMP 2.8.6
Screamer Radio 0.4.4
VLC 2.2.6
Opera 15.0
Tasub vaadata
Küsitlus
Kui palju/tihti oled/käid sa Facebookis?
24/7 (4456)
|
12/7 (27)
|
Kord päevas (57)
|
Kord nädalas (14)
|
Kord kuus (10)
|
Iga tunni aja tagant (9)
|
Vastusevariant puudub (2472)
|
vaata
Stiil
Valid XHTML 1.0!
Valid CSS!
Ikoonid: famfamfam ja siim
Disain: mikk
Kood: siim
(C) 2004 - 2012 reaktor